Módosított téli szünet igazodása az iskolai tanrendhez

Tisztelt Szülők!

Az önkormányzati óvodák alkalmazkodnak az állami fenntartású iskolák tanrendjéhez, a módosított téli szünet időpontjához, ezzel is segítve a családok életét, egyszerűsítve az iskolába, óvodába járás szervezését.

A 368/2022 (IX.29) Korm. rendelet 2022/2023-as tanév rendjére alkalmazandó veszélyhelyzeti szabályokról az iskolai téli szünet idején: 2022.12.22-től 2023.01.08-ig intézményünk ügyeleti rendben működik.

A téli szünetben is a nyári ügyeleti rendhez hasonlóan, a jelentkezések függvényében egy ügyeletes óvoda kerül kijelölésre.

Kérjük a tisztelt szülőket, hogy aki gyermeke elhelyezését meg tudja oldani, ebben az időszakban ne hozza óvodába!

Erre az intézkedésre költségtakarékosság miatt van szükség.

Együttműködő segítségüket és megértésüket nagyra becsüljük és köszönjük!

Üdvözlettel: 

  Hajnal Szilvia

intézményvezető