Óvodák „újranyitása”

Tisztelt Szülő!

Örömmel értesítem, hogy intézményünket a 2015/2020.(V.20) Korm.rendeletnek megfelelően 2020.05.25-én hétfőtől újra nyitjuk.

Az óvoda a veszélyhelyzet előtti szokásos rendben működik, a gyermekeket az óvodai nevelésben, ellátásban való részvétel jogszabályi feltételei szerint, további feltételek előírása nélkül fogadjuk.

Tisztelettel arra kérem a Szülőt, jelezze írásban az óvodai étkezési e-mailen, hogy gyermekének mikortól kér ellátást.

A Házirend szerint előző munkanap 9:30-ig tudjuk fogadni a következő napi étkezési igényeket.

Az ingyenes ételosztás megszűnik az óvodában, az ingyenes étkeztetést az óvodai nevelés keretében tudják igénybe venni a gyermekek.

Szeretettel várjuk a gyermekeket az óvodában!

Szentendre, 2020-05-21

Köszönettel: